هشدار! برای استفاده بهتر از این وبسایت، باید JavaScript در مرورگر شما فعال باشد.
https://www.

“مشق عشق” به دست علاقمندان موسیقی رسید – خبرگزاری مهر

[16 سپتامبر 2013]
“مشق عشق” به دست علاقمندان موسیقی رسید – خبرگزاری مهر
کد خبر: ۲۰۶۴۶۱۷
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۳/۷ – ۱۰:۴۵
فرهنگ و هنر > موسیقی و هنرهای تجسمی

“مشق عشق” به دست علاقمندان موسیقی رسید
آلبوم موسیقایی”مشق عشق” با نوازندگی تنبک علیرضا جواهری و تار و سه تار مازیار شاهی وارد بازار موسیقی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این آلبوم موسیقایی که توسط موسسه فرهنگی هنری آوای چکاد منتشر شده است در سه بخش تکنوازی سه تار بر اساس موسیقی خراسان، همنوازی سه تار و تنبک در دستگاه مخالف سه‌گاه و همنوازی تار و تنبک در دستگاه شور وارد بازار موسیقی شده است.

مازیار شاهی که در این آلبوم به عنوان نوازنده تار و سه تار حضور دارد از شاگردان محمدرضا لطفی، فرهاد فخرالدینی، محمد علی کیانی نژاد، یعقوب صحاف و کیوان ساکت بوده که در کارنامه هنری خود اجرای کنسرت‌های متعدد “نمایش گوشه ای از موسیقی ضربی ایران” همراه با بهمن رجبی، همکاری با گروه عارف به سرپرستی پرویز مشکاتیان و همکاری با گروه شیدا به سرپرستی محمدرضا لطفی را دارد.

علیرضا جواهری هم که در آلبوم “مشق عشق” نوازندگی تنبک را به عهده دارد از فارغ‌التحصیلان رشته موسیقی دانشگاه هنر است که تاکنون از حضور استادان و هنرمندانی چون شریف لطفی، هوشنگ کامکار، احمد پژمان، محمدرضا درویشی ، کامبیز روشن روان، سعید شریفیان، داریوش صفوت و عبدالرضا سجادی بهره برده است. تشکیل گروه ضرباهنگ و گروه موسیقی چکاد، همکاری با هنگامه اخوان و گروه بهار در کنسرت کشور استرالیا، اجرای کنسرت های متعدد با همکاری بهمن رجبی، اجرای کنسرت به همراه گروه عارف و سرپرستی پرویز مشکاتیان از جمله فعالیتهای این هنرمند در عرصه موسیقی است.

لینک خبر

test4418 test4387 test633