هشدار! برای استفاده بهتر از این وبسایت، باید JavaScript در مرورگر شما فعال باشد.
https://

برای نخستین بار در سالگرد درگذشت زنده یاد لطفی: آلبوم قافله سالار عشق به یاد استاد لطفی در رادیو فرهنگ رونمایی می شود

[27 مه 2015]
برای نخستین بار در سالگرد درگذشت زنده یاد لطفی: آلبوم قافله سالار عشق به یاد استاد لطفی در رادیو فرهنگ رونمایی می شود
برای نخستین بار در سالگرد درگذشت زنده یاد لطفی:
آلبوم قافله سالار عشق به یاد استاد لطفی در رادیو فرهنگ
رونمایی می شود
آلبوم قافله سالار عشق به یاد استاد لطفی در رادیو فرهنگ رونمایی می شود
آلبوم قافله سالار عشق به یاد استاد محمدرضا لطفی و با صدای سالار عقیلی برای نخستین بار همزمان در اولین سالگرد درگذشت زنده یاد محمدرضا لطفی در رادیو فرهنگ رونمایی می شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ، برنامه نیستان رادیو فرهنگ پنج شنبه ۱۰اردیبهشت ساعت ۱۰ صبح ویژه برنامه ای را به مناسبت نخستین سالگرد درگذشت زنده یاد محمدرضا لطفی ، استاد برجسته و پیشکسوت تار و سه تار  پخش می کند.

در این برنامه قرار است چند تن از همراهان استاد لطفی و بزرگان موسیقی ایرانی از جمله علی اکبر شکارچی (نوازنده کمانچه و اهنگساز)، کیوان ساکت (اهنگساز و نوازنده تار و سه تار) و ارشد تهماسبی (اهنگساز و نوازنده تار و سه تار) درباره زنده یاد لطفی صحبت کنند.

در بخش دیگر برنامه آلبوم «قافله سالار عشق » آلبومی که به یاد استاد لطفی با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی مازیار شاهی و علیرضا جواهری ساخته شده است با حضور این سه هنرمند رونمایی می شود.

شنوندگان برنامه نیستان همچنین قطعه ای را که استاد محمد علی کیانی نژاد به استاد محمدرضا لطفی تقدیم کرده بود را خواهند شنید.

برنامه نیستان کاری از گروه  ادب و هنر رادیو فرهنگ است که به بررسی موسیقی ایرانی اختصاص دارد. این برنامه روزهای شنبه ، دوشنبه و پنج شنبه ساعت ۱۰ صبح به تهیه کنندگی وحید رستگاری و اجرای فاطمه رکنی تقدیم دوستداران موسیقی می شود.

 

پیوند اصلی خبر

test4418 test4387 test633